Team 2020 - 2021

U voegt achter de @ bij iedereen "lusthofschool.nl" toe.

Leerkracht groep 1-2A

Mw. Marije de Boer (m.deboer@)
   

Leerkrachten groep 1-2B

Mw. Marjan Hansum (m.hansum@) (ma. di. do. vr.)
Mw. Edith Groeneweg (e.groeneweg@) (wo.)

Leerkrachten groep 1-2C

Mw. Edith Groeneweg (e.groeneweg@) (ma. en di.) 
Mw. Saskia Koster (s.koster@) (wo. t/m vr.)

Leerkracht groep 1-2D

Mw. Kirsten Kraan (k.kraan@)

Leerkracht groep 1-2E

Mw. Nanou Verbaan (n.verbaan@)

Leerkracht groep 1-2F

Mw. Tessa Burgers (t.burgers@

Leerkrachten groep 3A

Mw. Annamarie Jongbloed (a.jongbloed@) (ma, do. en vrij.)
Mw. Dien Balster (d.balster@) (di. en wo.)

Leerkrachten groep 3B

Mw. Mandy Langius (m.langius@) (ma. di. do. vr.)
Mw. Imelda van Roosendaal (i.vanroosendaal@) (wo) 

Leerkrachten groep 3C

Mw. Marie Claire Burger (m.burger@) (ma. do. en vr.)
Mw. Lenie ter Meer (l.termeer@) (di. en wo..)

Leerkrachten groep 4A

Mw. Esther Hendriks (e.hendriks@
Mw. Ceciel Salet (c.salet@)
 

Leerkracht groep 4B

Mw. Danique Muller (d.muller@  

Leerkrachten groep 4C

Mw. Jacqueline de Bakker (j.debakker@) (ma. t/m wo.)
Mw. Bianca Eerhard (
b.eerhard@) (do. en vrij.)

Leerkrachten groep 5A

Mw. Maaike Bots (m.bots@) (ma. t/m wo.)
Mw. Jolanda van Peer (j.vanpeer@) (do. en vr.)

Leerkrachten groep 5B

Mw. Josefine Roodhuijzen (j.roodhuijzen@) (ma. wo. do. vrij.)
Mw. Imelda van Roosendaal (i.vanroosendaal@) (di.)

Leerkrachten groep 6A

Dhr. Max Bergen (m.bergen@) (ma. di. en wo)
Mw. Marloes Manin'tveld (m.manintveld@) (wo. do. vrij.)

Leerkrachten groep 6B

Mw. Yvette Leenman (y.leenman@) (ma. t/m wo.)
Mw. Jacqueline de Croon (j.decroon@(do. en vrij.)

Leerkrachten groep 7A

Dhr. Otto Landgraf (o.landgraf@) (ma. di. do en vr.)
Mw. Jacqueline de Croon (j.decroon@) (wo.)

Leerkracht groep 7B

Mw. Myrthe Kamp (m.kamp@)

Leerkrachten groep 8A

Dhr. Ton van Schijndel (t.vanschijndel@) (ma. t/m wo.)
Mw. Sophie Altenburg (
s.altenburg@) (do. en vr.)

Leerkrachten groep 8B 

Dhr. Jurrie Krosse (j.krosse@)
Mw. Sophie Altenburg (s.altenburg@) (wo. om de week)

Intern begeleiders

Mw. Femke Ysenbaert (gr. 1 t/m 3) (f.ysenbaert@)
Mw. Denise van Rijn (gr. 4 t/m 8) (d.vanrijn@)

Remedial teachers

Mw. Nadine Knijnenburg (n.knijnenburg@)
Tot januari: Mw. Trudy van der Kroft (t.vanderkroft@)
Mw. Suzanne Kuipers (s.kuipers@)
Mw. Jolanda van Peer (j.vanpeer@)

Onderwijsassistenten: 

Mw. Birgen Sertkaya (gr. 1 en 2) (b.sertkaya@)
Mw. Anneke Gorter (gr. 1-2) (a.gorter@)
Mw. Nathalie Vosse (gr. 3, 4 en 5) (n.vosse@)
Mw. Denise Ruijgrok-Vosse (gr. 6, 7 en 8) (d.vosse@) (tot herfstvakantie)
Dhr. Sonny Krosse (gr. 6, 7 en 8) (s.krosse@)

Vakleerkracht gymnastiek

Dhr. Christian van der Vreede  (c.vandervreede@)

ICT

Dhr. Max Bergen (m.bergen@)
Mw. Marloes Manin'tveld (m.manintveld@)
 

Directie

Directeur: Dhr. drs. Kees Jan Visser (k.visser@)
Adjunct-directeur: Mw. Juliëtte Kooijmans (j.kooijmans@)

Administratie 

Mw. Ankie van Schooten (a.vanschooten@)

Concierge:

Dhr Jos Hoek (j.hoek @)

Invalkrachten 

Mw. Conny Franse (c.franse@)
Mw. Harma de Pont (h.depont@)