Team 2021 - 2022

U voegt achter de @ bij iedereen "lusthofschool.nl" toe.

Leerkracht groep 1-2A

Mw. Marije de Boer (m.deboer@)
   

Leerkrachten groep 1-2B

Mw. Marjan Hansum (m.hansum@) (ma. di. do. vr.)
Mw. Kim Waaijer (k.waaijer@) (wo)

Leerkrachten groep 1-2C

Mw. Kim Waaijer (k.waaijer@) (ma. en di.) 
Mw. Saskia Koster (s.koster@) (wo. t/m vr.)

Leerkracht groep 1-2D

Mw. Kirsten Kraan (k.kraan@)

Leerkracht groep 1-2E

Mw. Nanou Verbaan (n.verbaan@)

Leerkracht groep 1-2F

Mw. Tessa Burgers (t.burgers@

Leerkrachten groep 3A

Mw. Annamarie Jongbloed (a.jongbloed@) (di, wo, do. en vrij.)
Mw. Nadine Kooij (n.kooij@) (ma)

Leerkrachten groep 3B

Mw. Mandy Langius (m.langius@) (ma. di. do. vr.)
Mw. Jacqueline de Croon (j.decroon@) (wo) 

Leerkrachten groep 3C

Mw. Jacqueline de Bakker (j.debakker@) (ma. di. en wo.)
Mw. Jacqueline deCroon (j.decroon@) (do. en vrij.)

Leerkrachten groep 4A

Mw. Esther Hendriks (e.hendriks@
 

Leerkracht groep 4B

Mw. Danique Muller (d.muller@) (ma, do en vrij)   
Mw. Dien Balster (d.balster@) (di en wo)

Leerkrachten groep 4C

Mw. Bianca Eerhard (b.eerhard@)

Leerkrachten groep 5A

Mw. Denise Matla (d.matla@) (ma. en di)
Mw. Myrthe Kamp (m.kamp@) (wo, do. en vr.)

Leerkrachten groep 5B

Mw. Josefine Roodhuijzen (j.roodhuijzen@) (ma, wo, do en vrij)
Mw. Harma de Pont (h.depont@) (di)

Leerkrachten groep 6A

Dhr. Max Bergen (m.bergen@) (ma. en di.)
Mw. Marloes Manin'tveld (m.manintveld@) (wo. do. vrij.)

Leerkrachten groep 6B

Mw. Maaike Bots (m.bots@) (ma. t/m wo.)
Mw. Jolanda van Peer (j.vanpeer@(do. en vrij.)

Leerkrachten groep 7A

Mw. Denise Ruijgrok (ma, di en wo)
Dhr. Otto Landgraf
(o.landgraf@) (do en vr.)

Leerkracht groep 7B

Mw. Yvette Leenman (y.leenman@) (ma, di en wo)
Mw. Vivian de Zwart (v.dezwart@) (wo, do en vrij)

Leerkrachten groep 8A

Dhr. Ton van Schijndel (t.vanschijndel@) (ma, di en wo)
Mw. Sophie Altenburg (
s.altenburg@) (do. en vr.)

Leerkrachten groep 8B 

Dhr. Jurrie Krosse (j.krosse@) (ma, di, do en vrij)
Dhr Max Bergen (m.bergen@) (wo.)

Intern begeleiders

Mw. Marie-Claire Burger (gr. 1 t/m 3) (m.burger@)
Mw. Denise van Rijn (gr. 4 t/m 8) (d.vanrijn@)

Remedial teachers

Mw. Nadine Kooij (n.kooij@) (di en vrij)
Mw. Suzanne Kuipers (s.kuipers@) (ma, wo en do)
Mw. Jolanda van Peer (j.vanpeer@) (wo)
Mw. Ceciel Salet (c.salet@) (ma en wo)

Onderwijsassistenten: 

Mw. Birgen Sertkaya (gr. 1 en 2) (b.sertkaya@)
Mw. Anneke Gorter (gr. 1-2) (a.gorter@)
Mw. Nathalie Vosse (gr. 3, 4 en 5) (n.vosse@)
Mw. Denise Ruijgrok-Vosse (gr. 6, 7 en 8) (d.ruijgrok@
Dhr. Sonny Krosse (gr. 6, 7 en 8) (s.krosse@)

Vakleerkracht gymnastiek

Dhr. Christian van der Vreede  (c.vandervreede@)

ICT

Dhr. Max Bergen (m.bergen@)
Mw. Marloes Manin'tveld (m.manintveld@)

Plusklas

Mw. Sophie Altenburg (wo)

Directie

Directeur: Dhr. drs. Kees Jan Visser (k.visser@)
Adjunct-directeur: Mw. Juliëtte Kooijmans (j.kooijmans@)

Administratie 

Mw. Ankie van Schooten (a.vanschooten@)

Concierge:

Dhr Jos Hoek (j.hoek @)

Invalkrachten 

Mw. Harma de Pont (h.depont@)
Mw. Lenie ter Meer (l.termeer@)